Склад
1 капсула містить: активні інгредієнти: Lactobacillusrhamnosus GG AF ATCC 53103 – 1,5 х 109 КУО, фруктоолігосахариди – 190 мг; допоміжні речовини: мальтодекстрин. Без ГМО.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:
Показники
Білки: на 100 г < 0,5 г; на 1 капсулу - 0,0 г
Жири: на 100 г < 0,5 г; на 1 капсулу - 0,0 г
Вуглеводи: на 100 г - 26 г; на 1 капсулу - 0,1 г
Мальтодекстрин: на 100 г - 21,79 г; на 1 капсулу - 87,17 мг
Енергетична цінність (калорійність): на 100 г - 1155 кДж/276 ккал; на 1 капсулу - 5 кДж/1 ккал
Рекомендації щодо застосування
Застосовувати як дієтичну добавку для дітей віком від двох місяців і старше та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG та фруктоолігосахаридів для відновлення та нормалізації мікрофлори кишечника, поліпшення його функціонального стану, усунення дисбактеріозу та нормалізації травлення, запобігання розвитку антибіотикасоційованої діареї під час та/або після прийому антибіотиків та сприяння підвищенню імунітету. Запобігає виникненню та загостренню захворювань шкіри та слизових оболонок, зокрема алергічних.

Дисбактеріоз кишечника – фактор ризику розвитку тяжких захворювань шкіри. Загальновідомо, що більше 80% імунних клітин організму людини зосереджено в кишечнику. Саме тут синтезується імуноглобулін А (IgA), який, потрапляючи в шкіру лімфатичними каналами, забезпечує необхідне для підтримання здоров'я напруження місцевого імунітету. Патофізіологічні процеси у травній системі призводять до утворення антигенних комплексів і аномальних продуктів розщеплення їжі, що містять мікробні компоненти. Проникаючи через змінену та/або пошкоджену слизову оболонку кишечника у кров, ці сполуки взаємодіють із імунокомпетентними клітинами. Захворювання шкірних покривів проявляються найчастіше в тому випадку, якщо на тлі падіння загального імунітету організму і місцевого імунітету шкіри зростає кількість токсинів, алергенів та інших шкідливих речовин, які циркулюють у крові.

Більшою мірою саме станом місцевого імунітету шкіри, який нероздільно пов'язаний із загальним імунітетом організму, пояснюється той факт, що при однакових зовнішніх обставинах у одних людей виникає запальний процес шкірних покривів, а в інших – ні.
Про важливий вплив кишечника на стан шкіри говорить той факт, що, наприклад, у всіх пацієнтів з вугровою хворобою (акне) спостерігається єдина картина порушення в індивідуальному мікробному пейзажі кишечника, а саме:

  • збільшується кількість E. сolі;
  • підвищується активність Staphilococcus aureus;
  • різко зменшується кількість корисних молочнокислих, або лактобактерій.
Формування такого умовно хронічного мікробного запалення в кишечнику призводить до того, що імунна відповідь у вигляді імуноглобулінів (IgA), які синтезуються в пеєрових бляшках кишечника (в нормі звідти вони розносяться з плином лімфи в шкіру і слизові для реалізації функції місцевого імунного захисту), перенаправляється на боротьбу з цим осередком інфекції та на його локалізацію. В результаті порушується загальний і особливо місцевий імунітет шкіри і слизових, пов'язаний з секреторним IgA. В той самий час переважання «шкідливих» мікроорганізмів над «корисними» в просвіті кишечника призводить до порушення кишкового бар'єру, через який у кров починають потрапляти алергени і токсини.

Ці два фактори призводять до одночасного підвищення концентрації токсинів, алергенів і інших патогенів у крові при різкому зниженні місцевого імунітету шкіри, що спричиняє загострення хронічних дерматитів і дерматозів (екземи, псоріазу, вугрової хвороби, атопічного дерматиту, алергічного контактного дерматиту тощо), їх затяжний перебіг, появу ускладнень, а також скорочення термінів ремісії і збільшення частоти загострень та рецидивів.

Симбіотик (пробіотик + пребіотик)

• усуває дисбактеріоз та запобігає виникненню та/або загостренню захворювань шкіри

Lactobacillus rhamnosus GG 1,5 млрд

Lactobacillus rhamnosus GG, що входять до складу DermaPRO 30/ ДермаПРО 30, запобігають розмноженню патогенних мікроорганізмів у кишечнику та сприяють відновленню балансу корисної мікрофлори, усуненню дисбактеріозу та нормалізації травлення. Вони позитивно впливають не тільки на кишечник, а й на організм у цілому, підвищуючи імунітет. Lactobacillus rhamnosus GG мають найбільшу кількість характеристик і властивостей, рекомендованих для оптимального імунобіотика, включаючи прекрасну здатність до виживання і транзиторну колонізацію в шлунково-кишковому тракті, що зумовлені здатністю Lactobacillus rhamnosus GG прикріплюватися до слизової оболонки та епітеліальних клітин кишечника.

В результаті DermaPRO 30/ ДермаПРО 30 сприяє блокуванню потрапляння токсинів у кров, проліферації плазмоцитів у пеєрових бляшках, тим самим підвищуючи синтез захисного IgА, що сприяє нормалізації місцевого імунітету шкіри.

За результатами наукових досліджень бактерії Lactobacillus rhamnosus GG були віднесені до ефективних щодо дисбактеріозу і абсолютно безпечних для людини мікроорганізмів. Бактерії Lactobacillus rhamnosus GG гальмують адгезивні властивості E. сoli, пригнічують розвиток у кишечнику багатьох патогенних мікроорганізмів, зокрема Clostridium, Enterobacteriaceae, Pseudomonas, Staphilococcus, посилюють імунітет щодо ротавірусів; сприяють запобіганню виникнення або загострення алергічних захворювань шкіри та слизових оболонок. Це, своєю чергою, сприяє зниженню ризику виникнення на алергічному тлі бактеріальних та грибкових уражень зазначених вище органів. Бактерії Lactobacillus rhamnosus GG виживають у кислому середовищі шлунка і досягають кишечника у необхідній кількості.

Фруктоолігосахаріди є ідеальним живильним субстратом для корисної мікрофлори і сприяють її активному розмноженню в травному тракті.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій.
Спосіб застосування та дози
Вживати дітям віком від двох місяців до 3-х років по 1 капсулі 1 раз на добу незалежно від прийому їжі, розчинивши вміст капсули в 50–100 мл грудного молока або молочної суміші, або охолодженої кип'яченої питної води; дорослим і дітям у віці від 3 років – по 1–2 капсули на добу незалежно від прийому їжі вранці та/або ввечері. Не додавати до гарячого! Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Термін споживання становить 30 днів, якщо лікар не призначив інакше. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.
Застосування у період вагітності або годування груддю
DermaPro 30/ДермаПро 30 можна застосовувати під час вагітності та в період годування груддю.
Застереження
Індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Неприпустиме використання води з колодязів і каптажних джерел.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями!

Не є лікарським засобом.
Форма випуску
Капсули № 30, упаковані в картонну коробку.
Маса нетто
1 капсули: 0,4 г ± 7,5%.
Термін придатності
Вказано на упаковці.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.
Виробник
SENSILAB Polska Sp. z o.o. – S.K.A., Польща, Маріана Лангієвієца, 58, Константинув-Лодзький 95-050 для Delta Medical Promotions AG, Швейцарія, Отенбахгассе, 26, Цюрих-8001, www.deltaswiss.eu.

Представник в Україні. Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ», 08132,
м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

Штрих-код: вказано на упаковці.